KREDYT GOTÓWKOWY:


Nie musisz odwiedzać 10 banków aby wybrać najlepszy kredyt gotówkowy. Eksperci z Credit Express pomogą w wyborze najlepszego finansowania. Nowy laptop? Telefon? A może wycieczka do ciepłych krajów? Masz niespełnione marzenia a cały czas brakuje Ci środków na ich realizację? Nie czekaj, skorzystaj z przyjaznego kredytu gotówkowego i zrealizuj swoje marzenia już dziś.

Kredyt gotówkowy w Credit Express:
• od 1 000 do nawet 200 000 złotych
• bez zabezpieczeń i poręczycieli
• okres spłaty nawet do 96 miesięcy
• minimum formalności
• wystarczą 3 miesiące zatrudnienia lub 6 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej

KREDYT KONSOLIDACYJNY:


Masz kilka różnych kredytów, których spłata przypada na różne terminy? Brakuje Ci gotówki? Czy wiesz, że przez nieterminowe regulowanie zobowiązań bank może Ci odmówić kolejnego finansowania? Już dziś przynieś do nas swoje umowy kredytowe. Połączymy je w jeden nowy kredyt dzięki czemu będziesz płacić mniejszą ratę oraz dostaniesz dodatkową gotówkę na realizację Twoich marzeń.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Express:
• od 1 000 do nawet 200 000 złotych
• bez zabezpieczeń i poręczycieli
• okres spłaty nawet do 96 miesięcy, minimum formalności

POŻYCZKA HIPOTECZNA:


Potrzebujesz większej gotówki? Chcesz maksymalnie wydłużyć czas spłaty i obniżyć koszty kredytu? Nic prostszego. Skorzystaj z pożyczki hipotecznej. Jeżeli posiadasz nieruchomość na której można ustawić hipotekę na rzecz banku a Twoje dotychczasowe zobowiązania były dobrze obsługiwane pozyczka hipoteczna to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Jeżeli nie posiadasz nieruchomości lub jest ona obciążona przez inny Bank możesz użyć nieruchomości osoby trzeciej. Skontaktuj się z nami.

Pożyczka hipoteczna w credit express:
- kwota aż do 80% wartości nieruchomości
- bardzo długi okres spłaty
- szybka decyzja
- minimum formalności

KREDYT SAMOCHODOWY:


Masz już upatrzony samochód a brakuje Ci środków na jego kupno? Myślisz o zakupie motocykla lub skutera? Nie odkładaj marzeń na później. Z przyjaznym kredytem samochodowym w prosty i szybki sposób zrealizujesz swoje marzenie. Dzięki temu, że zabezpieczeniem kredytu jest nabywany przez Ciebie przedmiot kredyt udzielany na dużo lepszych warunkach cenowych

Kredyt samochowody w credit express:
- do 100% wartości kredytu
- okres spłaty nawet 120 miesięcy
- szybka decyzja
- minimum formalności