Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Oddziału – Właściciel Placówki Partnerskiej CREDIT PARTNER
(miasta powyżej 20 000 mieszkańców)

Weź sprawy w swoje ręce i już dziś dołącz do Naszego zespołu. Czekamy właśnie na
Ciebie!
Wyślij nam swoje CV!

Zakres obowiązków:

- zarządzanie zespołem doradców,
- utrzymywanie i wzmacnianie pozycji Firmy w Regionie,
- zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta,
- zarządzanie podległą siecią Oddziałów partnerskich CREDIT PARTNER

Oferujemy:

- możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów,
- wsparcie w procesie rekrutacji oraz pakiet profesjonalnych szkoleń dla Partnera oraz Doradców Klienta,
- wsparcie w pozyskiwaniu Klientów dzięki profesjonalnemu Call Center
- rozbudowane akcje marketingowe w tym lokalne na obszarze Partnera
- wsparcie w wyborze lokalizacji oraz negocjacjach cenowych,
- brak opłat licencyjnych oraz miesięcznych

Nasze oczekiwania wobec Partnera:

- posiadanie lokalu typu witryna z bezpośrednim wejściem z ulicy (lub gotowość wynajęcia) – powierzchnia do 50m2
- środki niezbędne do uruchomienia oraz zapewnienia niezakłóconego funkcjonowania Oddziału w pierwszych miesiącach
- efektywne zarządzanie zespołem,
- konsekwencja w działaniu, wysoka automotywacja,
- nastawienie na sukces