ŁADOWANIE

JURY

 • Paweł Jordan

  Przewodniczący Jury - Redaktor Naczelny TVN Turbo. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego – z wykształcenia filolog i muzyk (saksofonista). W branży od 1991 roku. Pracował w Gazecie Wyborczej, Elle, Canal +, Marquard, Euro RSCG i U-Boot oraz w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN. TVN Turbo prowadzi od lutego 2008.
 • Agustin Egurrola

  tancerz, choreograf, sędzia międzynarodowy tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego, a także osobowość telewizyjna. Wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i South-American Show Dance. Partnerowała mu tancerka Joanna Szokalska, z którą razem zdobyli 12 tytułów Mistrza Polski oraz wielokrotnie reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy. Obecnie juror programu Mam Talent na antenie TVN.
 • Staszek Karpiel-Bułecka

  Pochodzący z Zakopanego syn wybitnego muzyka i architekta Jana Karpiela-Bułecka. Od 1997 roku zajmuje się najbardziej spektakularną odmianą narciarstwa - freestylem. Jest jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych zawodników w Polsce, od lat wywiera ogromny wpływ na rodzimą scenę freeski. Jego drugą wielką pasją jest śpiewanie – jest wokalistą zespołu „Future Folk”.
 • Tomek Kuchar

  Kierowca rajdowy, dwukrotny wicemistrz Polski. Rozpoczął karierę w 1995, zdobył 4 tytuły Mistrza Polski. Jest zwycięzcą Volkswagen Sport Trophy '99, w sezonie 2002 był fabrycznym kierowcą zespołu Hyundai-Castrol World Rally Team. W latach 1999-2003 startował w Rajdowych Mistrzostwach Świata.
 • Kuba Klawiter

  Prawdziwy gadżeciarz: prowadził magazyn "Tester" w TV4. W swojej karierze prezentera był gospodarzem m.in. "Big Brothera", "Happy Hour" czy "Istnego szaleństwa" oraz "Hitów na czasie". Obecnie jest prowadzącym programu „Nowy Gadżet” na antenie TVN Turbo.
-->